O naszym sklepie spawalniczym

Od kilkudziesięciu lat działamy w spawalnictwie. Wiemy, co jest ważne dla każdego spawacza. Od wielu lat prowadzimy salon spawalniczy w Sosnowcu. Uruchomiliśmy ten sklep internetowy, abyście mogli w sposób szybki, wygodny i bezpieczny kupić wysokiej jakości, pewne i sprawdzone materiały dodatkowe do spawania. Naszym Klientom oferujemy drut spawalniczy MIG/MAG, drut proszkowy, pręty TIG oraz elektrody MMA do szerokiej gamy zastosowań nie tylko w przemyśle i budownictwie. W ofercie mamy wszystko to, co potrzebne jest spawaczom - części i uchwyty spawalnicze, akcesoria, tarcze i ściernice, a także artykuły BHP i środki ochrony spawacza.

Materiały dostępne w naszym sklepie charakteryzuje wysoka jakość w przystępnej cenie, stała dostępność oraz wygodne opcje dostawy i pakowania. Służymy również naszym doświadczeniem i wiedzą - chętnie udzielimy porad dotyczących warunków użytkowania sprzedawanych przez nas produktów.

Współpracujemy tylko z przedsiębiorcami, posiadającymi zarejestrowaną działalność gospodarczą - zakupy wymagają założenia konta.

Zapraszamy na zakupy!